VideoFilmy  :: moviePosadzki anhydrytowe        

       

  • Budynki mieszkaniowe KTBS, Zielona Góra


    Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zielonej górze. - Kompleksowo wykonaliśmy tynki gipsowe i poadzki betonowe

  • Budynek usługowo-biurowo-mieszkalny, Zielona Góra


    Profesjonalna jakość wykonania

  • Basen Zielona Góra


    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. - wylewki betonowe

Własny transport

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi transportowe.
Do dyspozycji - wywrotka z HDS, łyżka samozaładowscza itp. Oferujemy również przewóz kruszywa, piasku i żwiru.

Profesjonalnie

Proponujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji. Wysoko wyspecjalizowana kadra pracowicza gwarantuje Państwu profesjonalnie wykonaną usługę.

Solidnie

Powierzając wykonanie prac naszej firmie, zyskują Państwo gwarancję, że zlecenia będą wykonane solidnie oraz w terminie. Wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, dzięki czemu przygotowane tynki są wysokiej jakości.

Fachowo

Zapewniamy Państwu solidną i fachową obsługę opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz fachowe doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań.

icon 2Tynki cementowo - wapienne

Tynki tradycyjne czyli tynki cementowo-wapienne są do dziś ciągle popularnym materiałem do wykończenia ścian, zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Można go przygotować bezpośrednio na budowie, jednak trzeba pamietać o starannym dobraniu proporcji składników. Pewniejszym rozwiązaniem jest kupienie dostępnych na rynku gotowych suchych mieszanek cementowo-wapiennych z dodatkami uszlachetniajacymi. W skład gotowych mieszanek cementowo – wapiennych wchodzi cement, wapno i wypełniacze kwarcowe. Zadaniem dodatków uszlachetniających jest zapewnienie materiałom plastyczności i odpowiedniej przyczepności do podłoża. Tynk układa się warstwą grubości od 2 do 20 mm. Zaprawę nakładamy równomiernie kielnia lub maszynowo agregatem tynkarskim. Jej nadmiar zbiera się łata, a podczas układania ostatniej, wykończeniowej warstwy tynku - pacą. Do najtrudniejszych czynności podczas układaniu tynku należy zacieranie. Tynk cementowo-wapienny w porównaniu z innymi tynkami jest najłatwiejszy do zacierania, czyli najłatwiej wygładzić jego powierzchnię po nałożeniu na ścianę. Informacje do jakiego pomieszczenia i na jakie podłoże zalecany jest dany tynk, mozemy znaleźć na opakowaniu lub karcie technicznej produktu.

żródło: tynkiwpolsce.pl


janbud skanska sanbud kb